Fotowoltaika dla domu

Mieszkanie w nim wiąże się z wieloma stałymi, jak i nagłymi wydatkami. Założenie instalacji fotowoltaicznej jest jednym ze sprawdzonych sposobów na obniżenie kosztów utrzymania domu rodzinnego, który bardzo szybko przynosi rzeczywiste rezultaty.

Nasza firma posiada szeroki wybór modułów i inwerterów najlepszej jakości. Mamy w ofercie panele polikrystaliczne i monokrystaliczne charakteryzujące się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Korzystamy z falowników renomowanych firm. Proponowane inwertery cechują się wysoką sprawność, niską emisyjnością hałasu oraz wyposażeniem w liczne zabezpieczenia.

Niższe rachunki za prąd dzięki dopasowanej instalacji

Każdy nasz Klient może być pewny, że starannie dobierzemy urządzenia dla jego gospodarstwa domowego. Dopasujemy moc i wielkość instalacji fotowoltaicznej do rocznego zużycia energii elektrycznej, a także zadbamy o jej optymalne i jak najbardziej estetyczne usytuowanie. W przypadku, gdy na dachu nie ma wystarczająco dużo miejsca, instalatorzy zamontują moduły na specjalnej konstrukcji na gruncie bądź na elewacji domu.

Nasi specjaliści dobierają sposób rozwiązania tak, aby instalacja fotowoltaiczna przyniosła inwestorowi jak największe zyski. Dokładna analiza potrzeb danego gospodarstwa domowego oraz dostępnej przestrzeni pod ewentualny montaż paneli, pozwala nam zaprojektować instalację, która znacząco obniży rachunki za prąd.

Pomoc w sfinansowaniu fotowoltaiki dla domu jednorodzinnego

Choć inwestycja w fotowoltaikę odpowiednio dobraną do danego domu zwraca się stosunkowo szybko, wciąż pozostaje to niemały koszt. Aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę, pomagamy także w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie np. z programu „Mój prąd” oraz w wyborze kredytu.

Cena za 1 kWp instalacji o mocy 3 kWp zaczyna się już od 3700 zł. Pozwól sobie zaoszczędzić na prądzie, nie martwiąc się kolejnymi podwyżkami cen energii elektrycznej!

Jaką pompę ciepła wybrać?