Fotowoltaika dla firm

To rozwiązanie, z którego zyski mogą czerpać nie tylko osoby prywatne. Ze względu na wzrost cen energii elektrycznej oraz coraz większą opłacalność pozyskiwania czystej energii z promieni słonecznych na instalacje fotowoltaiczne decydują się coraz częściej również firmy.

Oferujemy najlepszej jakości moduły i inwertery renomowanych producentów. Dostosujemy wszystkie urządzenia do wymagań Twojego przedsiębiorstwa, tak by instalacja jak najlepiej odpowiadała jego zapotrzebowaniu na prąd. Jeżeli powierzchnia dachu nie będzie wystarczająca, możemy zamontować panele na gruncie bądź elewacji.

Inwestycja, która się zwraca

Przykładowa cena za 1 kWp instalacji o mocy 20 kWp zaczyna się od 3300 zł. I choć jej zakup i montaż mimo atrakcyjnej ceny wciąż pozostają stosunkowo dużym, jednorazowym wydatkiem dla przedsiębiorstwa, dzięki właściwemu dopasowaniu mocy paneli inwestycja szybko się zwraca.

Dla naszych Klientów biznesowych wykonujemy także darmowe audyty, które pozwalają nam oszacować roczne zapotrzebowanie danej firmy na energię elektryczną, a także sprawdzić ilość dostępnego miejsca zapewniającego możliwie jak najwyższą efektywność instalacji fotowoltaicznej.

Wsparcie w sfinansowaniu instalacji fotowoltaicznej dla firmy

Doskonale wiemy, z jakimi kosztami wiąże się prowadzenie firmy i jak dużym wydatkiem może być początkowo montaż instalacji fotowoltaicznej. Chcą zapewnić naszym Klientom kompleksowe wsparcie, pomożemy również w wypełnieniu wniosków o dofinansowania oraz w wyborze kredytu.

Postaw na odnawialne źródło energii i zoptymalizuj koszt utrzymania firmy dzięki niższym rachunkom za prąd!

Bilansowanie energii z fotowoltaiki dla firm.

Fotowoltaika dla firm – Lublin

Instalacja fotowoltaiczna produkująca darmową energię ze słońca zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników wśród przedsiębiorców. Fotowoltaika dla firm jest opłacalna, ponieważ przedsiębiorstwa mogą wykorzystać generowany przez panele fotowoltaiczne  prąd na dwa sposoby. Wytwarzany prąd, firmy mogą wykorzystać na własne potrzeby, a w przypadku nadwyżki prądu, mogą sprzedać go do sieci energetycznej, zgodnie z warunkami odsprzedaży regulowanymi prawnie. Opłacalnym jest więc łączenie obu tych rozwiązań, dzięki którym firma jednocześnie oszczędza i zarabia.

Nasza firma SOLSYSTEM. jest dostawcą fotowoltaiki na rynku i świadczy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaki dla firm w Lublinie, gdzie posiadamy główną siedzibę, jak również w Bielsku Białej, gdzie znajduje się nasz oddział.

Odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów biznesowych gwarantujemy kompleksową ofertę montażu instalacji fotowoltaicznej, skupiając się na indywidualnym podejściu i zaproponowaniu najlepszej jakości komponentów dopasowanych do Państwa inwestycji.

Zachęcamy do współpracy.