Stacje ładowania pojazdów

Liczba zarejestrowanych w Polsce samochodów elektrycznych oraz hybrydowych wciąż rośnie. Ponieważ w naszym kraju wciąż niestety brakuje ogólnodostępnej infrastruktury umożliwiającej ładowanie akumulatorów w tzw. “elektrykach” i “hybrydach”, warto wziąć pod uwagę zakup własnej stacji ładowania pojazdów. Zamontowana w garażu, na podjeździe lub przy przydomowym miejscu postojowym pokryje bieżące potrzeby auta i pozwoli zaoszczędzić na jego eksploatacji.

Stacje ładowania pojazdów – dlaczego warto?

Właściciele pojazdów elektrycznych lub tych z napędem hybrydowym doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie ma większej wygody, jak możliwość naładowania samochodu na własnym podwórku. Stacje ładowania pojazdów to wygodniejsza alternatywa dla standardowych ładowarek. Umożliwiają bezpieczne użytkowanie, spełniają wszelkie odpowiednie wymagania i normy. Stacje ładowania pojazdów to przede wszystkim komfortowe rozwiązanie, które zapewniają stały, nieograniczony dostęp do ładowania. Inwestycja w stację ładowania pojazdów jest inwestycją w pełną funkcjonalność, szybsze ładowanie, wygodę i niezależność. A to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Naładuj swój samochód elektryczny energią ze słońca!

Firma Solsystem oprócz nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych oferuje również profesjonalne ładowarki samochodowe. Stacje dostępne w naszej ofercie pobierają energię wyprodukowaną przez dopasowaną do ich potrzeb instalację PV. Dzięki temu możesz w dwojaki sposób odciążyć środowisko, a sama inwestycja może zwrócić się już po kilku latach eksploatacji.

Pobór prądu z instalacji fotowoltaicznej

Proponowane przez nas stacje w połączeniu z odpowiednio zaprojektowaną instalacją fotowoltaiczną cechują się pracą w trudnych warunkach atmosferycznych, zaopatrując podłączony do nich pojazd w prąd wyprodukowany z promieni słonecznych. Także w okresie jesienno-zimowym montowane przez nas rozwiązania pokrywają bieżące zapotrzebowanie pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Poza tym warto mieć na uwadze, że w przypadku auta, którego roczny przebieg oscyluje w granicach 15000-20000km, wystarczająca powinna być instalacja PV już o mocy 3,5-4kWh. Jednocześnie, po uwzględnieniu tego w projekcie, niewykorzystany prąd może posłużyć do zasilenia domowej instalacji oświetleniowej oraz pozostałych urządzeń elektrycznych.

Stacje ładowania pojazdów – Lublin

Posiadasz już bądź dopiero planujesz zakup samochodu elektrycznego lub hybrydowego i myślisz o przydomowej stacji ładowania pojazdów?
Zostaw swój kontakt, a nasi Specjaliści dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od doboru optymalnego produktu, na wdrożeniu i instalacji kończąc. Stacje ładowania pojazdów oferujemy Klientom prywatnym i przedsiębiorcom z całego miasta Lublin oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy do współpracy.Ulga akcyzowa na auta hybrydowe.

Samochód elektryczny- czy to się opłaca, dopłaty.